Katalog
Rebhan
Szukaj

Proszę korzystać z wyszukiwarki przeglądającej wszystkie teksty na dostępnych stronach firmy REBHAN.

Login

Proszę zalogować się tutaj, aby wejść na chronione strony naszej witryny internetowej.

Nazwisko:
Hasło:

Twój partner kontaktów

Siedziba zakładu macierzystego

Siedziba zakładu macierzystego

REBHAN FPS Kunststoff-Verpackungen GmbH

Kronacher Strasse 19
D-96342 Stockheim

Tel.: +49 9265 75-0
Fax: +49 9265 75-22

E-Mail: info@rebhan-group.com
Internet: www.rebhan-group.com

Zarząd

Norbert Köhlerschmidt

Norbert Köhlerschmidt
CEO

Telefon: +49 9265 75 176
EMail: nkoehlerschmidt@remove-this.rebhan.de

Produkcja

Siegfried Pfadenhauer

Siegfried Pfadenhauer
Kierownik ds. technicznych

Telefon: +49 9265 75-0
EMail: spfadenhauer@remove-this.rebhan.de

Jakość

Michael Radig

Michael Radig
Kierownik Działu Jakości

Telefon: +49 9265 75-183
EMail: mradig@remove-this.rebhan.de

Sprzedaż

Matthias Philipp

Matthias Philipp
Head of Sales and Project Management

Telefon: +49 9265 75-172
EMail: mphilipp@remove-this.rebhan.de

Patrick Kohns

Patrick Kohns
Head of Sales and Product Management

Telefon: +49 9265 75-67
EMail: pkohns@remove-this.rebhan.de

Anika Sovuksu

Anika Sovuksu
Key Account Manager

Telefon: +49 511 899 7601
EMail: asovuksu@remove-this.rebhan.de

Matthias Perol

Matthias Perol
Kierownik ds. Sprzedaży

Telefon: +49 711 97619-0
EMail: mperol@remove-this.rebhan.de

Fabian Neubauer

Fabian Neubauer
Sprzedaż: Niemcy, Belgia, Holandia, Luxemburg, Austria, Szwajcaria, reszta świata

Telefon: +49 9265 75-82
EMail: fneubauer@remove-this.rebhan.de

Lena Förner

Lena Förner
Sprzedaż: Niemcy

Telefon: +49 9265 75-80
EMail: lfoerner@remove-this.rebhan.de

Hanna Goetz

Hanna Goetz
Sprzedaż: Azja, UK, Skandynawia

Telefon: +49 9265 75-42
EMail: hgoetz@remove-this.rebhan.de

Judith Kern

Judith Kern
Sprzedaż: Niemcy, Polska

Telefon: +49 9265 75-145
EMail: jkern@remove-this.rebhan.de

Ina Ströhlein

Ina Ströhlein
Sprzedaż: USA, Kanada, Ameryka Łacińska, Hiszpania, Portugalia

Telefon: +49 9265 75-163
EMail: istroehlein@remove-this.rebhan.de

Ann-Kathrin Trebes

Ann-Kathrin Trebes
Sprzedaż: Francja, Włochy, Grecja, Czechy, Słowacja

Telefon: +49 9265 75-48
EMail: atrebes@remove-this.rebhan.de

Order Management

Margarete Michel

Margarete Michel
Head of Order Management

Telefon: +49 9265 75-43
EMail: mmichel@remove-this.rebhan.de

Marketing

Marta Milczarek

Marta Milczarek
Marketing Manager

Telefon: +48 61 864 80 84
EMail: mmilczarek@remove-this.rebhan.com.pl

Zaopatrzenie

Volker Ehrlich

Volker Ehrlich
Kierownik Działu Zakupów

Telefon: +49 9265 75-39 / +49 151 527 22 996
EMail: vehrlich@remove-this.rebhan.de

Doreen Rebhan-Rost

Doreen Rebhan-Rost
Zaopatrzeniowiec

Telefon: +49 9265 75-36
EMail: drebhan@remove-this.rebhan-group.com

Administracja kupiecka

Monika Keim

Monika Keim
Human Resources Manager

Telefon: +49 9265 75-34
EMail: mkeim@remove-this.rebhan.de